КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Для багатьох компаній, які приймають рішення про будівництво власних складів або здачу їх оренду, складські послуги можуть виявитися чимось новим та невідомим. Справа в тому, що склад це достатньо складний сегмент бізнесу, який функціонує за власними правилами:  складська логістика, охорона, організаційні роботи і т.п. Щоб зрозуміти ці правила потрібно багато часу та зусиль. А в умовах теперішніх економічних відносин час та гроші стали майже тотожними поняттями. Тому чудовою альтернативою будівництву або оренді складських площ стає відповідальне зберігання вантажів. Саме у цій галузі і спеціалізується компанія «Карпати-Логістик».

Відповідальне зберігання є пріоритетним напрямком у сфері нашої діяльності. Багато вантажів мають специфічні вимоги по зберіганню: певний рівень вологості в приміщенні, температурний режим, освітлення та інші. Наш складський комплекс комплектує замовлення, паллетує і упаковує вантажі, відпускає товар з урахуванням партії, терміну придатності і т. п., швидко оформляє необхідні супровідні документи.

Своїм клієнтам ми також надаємо додаткові послуги з інвентаризації та обліку товару. При цьому кожен замовник в будь-який час може переконатися в цілісності вантажу, його вмісту та достовірності зазначеної кількості товару. Зберігання товарів передбачає не тільки внутрішній контроль за їх збереженням, але і страхування товару в обороті.

Ми розуміємо, наскільки важливий для кожного клієнта його вантаж, тому готові взяти на себе відповідальність за його збереження.

Відповідальне зберігання в більшості випадків є оптимальним та зручним варіантом для тих компаній, діяльність яких передбачає нерегулярні поставки товару. В цьому випадку усі необхідні складські процедури лягають на плечі фахівців, які мають у власному розпорядженні складські площі, як відкритого, так і закритого типу (в залежності від виду вантажу). При цьому ціни на послуги відповідального зберігання значно нижчі, ніж потенційні витрати на будівництво власного складу.

Відповідальне зберігання вантажів дає клієнтам наступні переваги:

1. Ваш товар потрапляє під опіку фахівців, що гарантує його збереження на той термін, на який підписується договір з надання цього типу складських послуг.

2. Ваша компанія може вільно вести основний бізнес, не турбуючись про організацію збереження продукції, її перевалки і т.д.

3. Ви отримуєте істотну економію фінансових і трудових ресурсів (відпадає потреба в будівництві власних складів, а також зміст додаткового персоналу для їх обслуговування).

 

   Наші клієнти, українські та міжнародні компанії, обираючи Карпати-Логістик, врахували кілька основних переваг співпраці з нами. Першою є досвід у збереженні на складах вантажів різної категорії. За роки свого існування компанія Карпати-Логістик мала справу як зі звичайними товарами, так і з тими, які потребують спеціального обслуговування. Часто навіть фірма-власниця товару не має повних відомостей про умови зберігання вантажів на складських площах. Натомість ми як професійна логістична компанія можемо забезпечити потрібне освітлення, рівень вологості та температури для Вашого вантажу. Крім того, ми гарантуємо відповідальне зберігання.

    Активи Карпати-Логістик та колектив професіоналів не дасть засумніватися у тому, що ми несемо повну відповідальність за товар будь-якого рівня цінності. Крім того, у нас є цілодобова охорона та системи пожежної безпеки, що впливає на рівень професійного та відповідального зберігання вантажів. Карпати-Логістик надає повний спектр послуг зі зберігання та обробки (перепакування наприклад) вантажів. Тому якщо Вас цікавить відповідальне зберігання вантажів та їх обслуговування, у Карпати-Логістик є як досвід роботи у цій сфері, так і всі умови для надійного розміщення Ваших вантажів.