КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

З моменту заснування на нашому логістичному терміналі митного посту «Малехів», де акредитовано більшість суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Львівської області, виникла нагальна потреба у створенні зони митного контролю (ЗМК) для вантажного автотранспорту, що здійснює регулярні імпортні та експортні перевезення.

Зона митного контролю (ЗМК) має можливість розмістити одночасно понад 200 вантажних автомобілів та обладнана оглядовою рампою, електронною системою обліку ТЗ, автомобільною вагою, постійним відеоспостереженням та іншими необхідними технічними засобами відповідно до потреб митниці.

На території ЗМК працівниками митниці та суміжних з нею службами щоденно здійснюються усі необхідні митні процедури, серед яких: проведення ідентифікаційного огляду транспортних засобів, здійснення фіто-санітарного контролю та ін.

Ми дбаємо про зручність перебування на території власного митного терміналу. Тому нашим клієнтам створюються додаткові сприятливі умови для повноцінного комфорту:

- Цілодобова охорона території ЗМК;

- Відеонагляд  та сучасні системи протипожежної безпеки;

- Санвузол для водіїв транспортних засобів;

- Заклади громадського харчування;

- Філія банку та банкомат;

- Телефонні лінії зв’язку та Інтернет;

  Є кілька важливих аспектів, які роблять Митний Термінал комфортним та придатним для нормальної роботи. Наприклад, митний пост у Львові, оснащений телефонними лініями звязку та доступом в інтернет, дає можливість водіям Вашої компанії бути на звязку. Крім того, Митний Термінал Карпати-Логістик може похвалитися філією банку та банкоматами, які забезпечують постійний доступ до коштів. Наш митний термінал – це також сучасні заклади харчування, які створюють домашню атмосферу. Також місце прибуття Ваших вантажів обладнане системами відеонагляду та протипожежної безпеки, а це вже забезпечує європейський рівень. Про цілодобову охорону всього Митного Посту можна і не згадувати, це обовязкова вимога, елемент безпеки. Як логістична компанія Карпати-Логістик забезпечує оптимальні, за затратами часу та коштів, рішення, що допомагають Вашій фірмі бути першою серед конкурентів. Крім того, функціонування Митного Терміналу у Львові, на базі Карпати-Логістик, свідчить про професоналізм та постійний розвиток, появу нових послуг, які спростять Ваш робочий процес. Чому Ви повинні нам довіряти? У Карпати-Логістик вже зараз акредитовані майже всі суб’єкти (у Львівській області) зовнішньоекономічної діяльності, з якими ми успішно реалізували не один проект.