КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Окремою сферою послуг нашої компанії є допомога при здійсненнні митного оформлення вантажів. Карпати-Логістик має ліцензію митного брокера, видану Державною митною службою України, і тому може виступати посередником (митним брокером) щодо обслуговування суб`єктів зовнішньо-економічної діяльності.

Наші фахівці допоможуть Вам розпочати облік у митних органах та проконсультують щодо здійснення зовнішньо-економічних операцій. Наші брокери оформлять необхідні дозвільні документи, а також здійснять безпосередню процедуру митного оформлення Вашого вантажу.

У разі виникнення ускладнень при митному оформленні, персонал нашої компаніі розмістить Ваш вантаж на складах тимчасового зберігання у відповідний термін (детальніше про склади).

 

Ми пропонуємо  нашим клієнтам повний спектр митно-брокерських послуг:

• Організація та супровід митного оформлення;

• Підготовка всіх типів вантажних митних декларацій (ВМД);

• Оформлення окремих митних документів (Carnet-TIR, CMR, залізничні накладні, авіа- накладні і т.п.);

• Допомога в отриманні сертифікатів та дозвільних документів, необхідних для ввезення / вивезення товарів;

• Отримання експертних висновків від Торгово-Промислової Палати України (та її регіональних представництв);

• Консультації щодо складання експортно-імпортних контрактів;

• Акредитація суб'єктів ЗЕД на Львівській митниці;

• Необхідні консультації щодо обслуговування суб`єктів зовнішньоекономічної діяльності;

 

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання! 

Тел.: (032) 224-56-56

   Зовнішньоекономічна діяльність дає можливість працювати з унікальними міжнародними компаніями. З іншого боку, диференціація законодавчих систем обумовила складну схему практичного здійснення такої співпраці. Труднощі при оформленні документів на імпорт товарів з-за кордону унеможливлює для багатьох фірм роботу напряму, на міжнародному ринку. Так виникла потреба митного брокера. Наявність митно-брокерських послуг у списку діяльності компанії є вимогою сучасного ділового світу. Досвід та професійність

    Карпати-Логістик – це гарантія надійності і при наданні брокерських послуг. У нас є спеціальна ліцензія митного брокера, яка дає можливість надавати широкий спектр відповідних послуг. Крім того, послуги Митного брокера у Львові, які ми надаємо, важливі в контексті функціонування митного терміналу та складів. Словосполучення «митно-брокерські послуги» включає як оформлення пакету дозвільних документів на вантаж, так і проведення усіх етапів процедури його оформлення на митниці. При цьому список клієнтів та успішних проектів зі сфери митного брокерства створюють нашу професійну репутацію. Вище розміщений список з детальним переліком послуг митного брокера у Львові, який описує наші можливості при формленні сертифікатів, накладних, отриманні дозволів.