КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Митний склад – один з митних режимів, при якому імпортовані товари зберігаються під митним контролем без справляння митних зборів і податків та без застосування до товарів заходів економічної політики в період зберігання.

ТзОВ "Карпати-Логістик" надає послуги з відповідального зберігання товарів на митних складах, серед яких: Склади тимчасового зберігання відкритого типу (СТЗ).

Загальна площа складів становить понад 1000 кв.м.

Ми надаємо послуги відповідального зберігання на митних складах, що дозволяє зберігати різні категорії товарів у зазначений термін з можливістю подальшого повернення їх замовнику.

Серед послуг відповідального зберігання ми також надаємо:

- Послуги митного оформлення

- Зберігання простих і митних вантажів

- Різні типи перевантаження товарів

- Доставка і прийом на склад негабаритних вантажів

- Автоматизована рампа, прямий доступ навантажувача у вантажівку

- Контроль документів, кількості та упаковки товару

- Комплектування замовлень та їх відправка

- Централізована охоронна сигналізація

- Власна закрита автостоянка

Компанія «Карпати-Логістик» запрошуємо Вас до співпраці і гарантує дбайливе ставлення і повну гарантію за зберігання Вашого вантажу!

    Особливість спеціалізованих митних складів у тому, що імпортовані товари на його території перебувають під митним контролем і не підпадають під митні збори, податки та вплив економічної політики. Ми забезпечуємо надійне зберігання товарів також і на складах відкритого типу, тимчасового зберігання. Тисяча квадратних метрів – площа складських приміщень, які ми пропонуємо для зберігання різних категорій товарів. Завдяки цьому митний ліцензійний склад Карпати-Логістик надає максимальні можливості для спрощення процесу роботи. Послугами даного митного складу у Львові періодично користуються основні компанії, одним з аспектів роботи яких є зовнішньоекономічна діяльність.

    Завдяки професійній та цілодобовій охороні, системі відеонагляду та протипожежної безпеки Ви можете не переживати за свій вантаж, поки він знаходиться на митних складах Карпати-Логістик у Львові. Ваш вантаж може перебувати на території нашого митного складу протягом довільного, обговореного терміну з наступним поверненням його замовнику. Робота будь-якої міжнародної компанії у Львові повязана з потребою тимчасового зберігання вантажу на митному складі. Ми у цьому випадку є ідеальною, за співвідношенням можливостей та вартості послуг, фірмою, з власними митними ліцензійними складами.