КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

ТзОВ «Карпати-Логістик» надає якісні послуги на ринку складської логістики. Зокрема, нашими пріоритетними напрямками є: зберігання товарів, оренда складських та офісних приміщень та складська обробка вантажів. На нашій території знаходиться понад30 000 м2складських приміщень, а також зони зберігання вантажів під митним контролем. Компанія «Карпати-Логістик» - один з найбільших складських комплексів на Західній Україні, що, звичайно, є нашою основною перевагою в логістичній сфері. До того ж, наші склади мають зручні під'їзні шляхи, криті автомобільні рампи, а також діючу залізничну гілку.

Весь складський комплекс знаходиться на обгородженій території і цілодобово охороняється. Крім того, у нас діє сувора пропускна система, а також функціонує система відеоспостереження. Усі склади обладнані сучасною системою пожежної безпеки.

Наша компанія це - кваліфікована команда менеджерів з індивідуальним підходом до клієнтів.

Наші послуги це - гнучка технологія вантажопереробки, висока якість складського сервісу та сучасний підхід до інвестицій складської інфраструктури.

   Сфера логістичного сервісу належить до одних з найбільш відповідальних сегментів діяльності компанії. Тому до вибору професійного логістичного центру кожна фірма ставиться обережно, вивчаючи відгуки та перелік успішно реалізованих проектів. Карпати-Логістик є логістичним комплексом, керованим командою професіоналів, який забезпечує весь спектр послуг, актуальних в наш час. Перевага львівського офісно-логістичного комплексу – постійні клієнти, величезний список вирішених задач в області логістики. В активі Карпати-Логістик – комплекс складських приміщень, а також зони митного контролю, для зберігання Ваших вантажів. Ми можемо як зберігати Ваші товари, так і надавати в оренду складські та офісні приміщення, здійснити обробку вантажів. Компанія Карпати-Логістик професійно оптимізує Ваш робочий процес, при цьому Ви зможете отримувати інформацію про всі його етапи.