КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Логістичний комплекс «Карпати-Логістик» знаходиться на ви’їзді з  м. Львова  на мультимодальних транспортних коридорах III/IV, що з’єднують Східну Європу з трансєвропейськими потоками у70 кмвід польського кордону (Рава-Руська) та520 кмдо Києва. Таке місцезнаходження визначає наші стратегічні цілі бути провідним логістичним провайдером на Західній Україні.

Львівська область має в цілому стратегічне значення як транспортний пункт між країнами ЄС та Росією. Більшість товарів, що розвантажуються та розмитнюються у Львівській області, після цього ефективно розподіляються по основних напрямках України. Для максимального задоволення потреб клієнтів, ми пропонуємо гнучку систему транспортного сполучення у комплексі «Карпати-Логістик».

Автомобільні шляхи та стоянка дозволяють розмістити різні категорії вантажівок. Крім цього, наявність залізничного сполучення надає нам переваги найпотужнішого залізничного вантажного комплексу у Львівській області.

Важливим аспектом розташування нашого складського комплексу є прилягання території залізничної товарно-сортувальної станції «Підзамче», на якій знаходяться залізничні гілки для навантаження та розвантаження вагонів.