КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Склад тимчасового зберігання (СТЗ) відрізняється від інших складських комплексів тим, що являє собою зону митного контролю. Саме сюди потрапляє вантаж, перш ніж пройде митний огляд та здійсниться митне оформлення. Тільки після завершення всіх митних процедур, вантаж може відправлятися далі за призначенням.

Послуги відповідального зберігання вантажів на складі тимчасового зберігання дозволяють зберігати різні категорії товарів терміном до 90 днів з можливістю подальшого повернення їх замовнику.

Послуги СТЗ включають в себе навантаження і розвантаження будь-яких типів вантажу, тому парк навантажувачів та іншої складської техніки є обов'язковим атрибутом складів тимчасового зберігання.

Серед основних послуг СТЗ ми здійснюємо:

- Митне оформлення та заява митного режиму

- Декларування товарів

- Оформлення клієнтської документації

- Перевірка достовірності документів

- Транспортування, навантаження, розвантаження, перевантаження, виправлення пошкодженої упаковки товарів, а також здійснення інших вантажних операцій, необхідних для митного оформлення;

Компанія «Карпати-Логістик» запрошуємо Вас до співпраці і гарантує дбайливе ставлення і повнну гарантію за зберігання Вашого вантажу!