КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Компанія «Карпати-Логістик» пропонує орендувати склади та складські приміщення загальною площею  більше30 000 м2. Оренда складів підходить для стелажного і підлогового зберігання вантажів, деякі склади придатні для розміщення виробництва. Існує безліч варіантів розміщення на складах великогабаритних або тарно-штучних вантажів.

Складський комплекс компанії «Карпати-Логістик» знаходиться на обгородженій  території, яка цілодобово охороняється. Наші склади - це відмінні асфальтовані під'їзди, а також власна залізнична гілка, що проходить уздовж рампи усього складського комплексу.

Ми підберемо для Вас склад відповідно до потреб Вашого бізнесу, в короткі терміни оформимо усі необхідні документи і, врешті-решт, допоможемо з розташуванням вантажу.

Користуючись послугами нашої компанії, Ви отримуєте не тільки оренду складу, а й усі необхідні послуги та якісний сервіс.

 

Переваги оренди наших складських приміщень:

-виробничі та складські приміщення площею від 200 до 2500 кв.м.;

-оренда складів без посередників;

-зручне географічне розташування комплексу;

-відмінний стан під'їзних шляхів та внутрішніх розв'язок;

-наявність митного терміналу;

-вантажно-розвантажувальна техніка та необхідне складське устаткування;

-охоронна і протипожежна сигналізація;

-відеоспостереження по всій території комплексу;

-оптимальні умови зберігання різних видів продукції;

 

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання! 

Тел.: (032) 224-56-56

   В діяльності більшості компаній виникають ситуації, коли потрібно орендувати склад. Звісно, вигідніше та надійніше взяти в оренду складське приміщення, яке відповідає обємам вантажу, без посередників. Крім того – важливим є рівень безпеки та охорони складів, які компанія здає в оренду. Перевагою комплексу складських приміщень Карпати-Логістик у Львові є величезна загальна їх площа, більше тридцяти тисяч квадратних метрів. Звісно, при цьому ми враховуємо потреби фірм, з якими працюємо, тому пропонуємо їм окремі приміщення площею від 200 кв. м. Категорії вантажів, для яких орендують наші складські приміщення, різноманітні, тому і зберігати їх можна як на стелажах, так і на підлозі, або ж навіть використовувати площі для організації виробництва. Кількість можливостей для розташування обємних вантажів важко перечислити.

   Колектив Карпати-Логістик, для кожного з клієнтів, розробляє систему індивідуальних рішень з пошуку відповідного складу (в оренду), короткотермінового оформлення всіх документів та допомоги при розміщенні будь-якого вантажу. Рівень складських послуг, які надає Карпати-Логістик у Львові, визначає його комфортне розташування, різний розмір окремих приміщень, добре обладнані підїзні шляхи, митний термінал та все обладнання, необхідне для розміщення вантажів. Відеоспостереження – це один з обовязкових аспектів складських послуг, які ми надаємо, у Львові.