КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Великий досвід у сфері обробки вантажів дозволяє надавати нашим клієнтам логістичні послуги високої якості. Діяльність нашої компанії орієнтована на потреби клієнта, дозволяє налагодити схеми в сфері зберігання і перевезення вантажів на будь-які відстані.

Складські послуги - один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Карпати-логістик». Повний спектр послуг в даній області дозволяє запропонувати клієнтам максимально зручні та вигідні форми складського обслуговування.

 Нашим клієнтам пропонуються наступні види складських послуг:

Управління та дистрибуція вантажів
Всі види руху на митному складі
Завантажувально-розвантажувальні послуги
Подрібнення партій вантажу
Сортування, пакування, перепакування та маркування товарів

 

З урахуванням потреб клієнта буде підібраний оптимальний тип та умови зберігання. Основне завдання наших працівників- підібрати максимально зручний тип розміщення вантажів на одному з наших логістичних терміналів.

 

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання! 

Тел.: (032) 224-56-56

   Для надання широкого спектру складських послуг потрібне не лише приміщення, обладнання, а й досвід. Колектив Карпати-Логістик забезпечує постійним та новим клієнтам обслуговування на всіх етапах роботи з вантажем – оформлення документів, прийому. Крім того, одним з аспектів складських послуг, які ми надаємо, є робота з вантажем – подрібнення, пакування, сортування та навіть маркування товарів різних категорій. Якщо діяльність Вашої фірми можна назвати зовнішньоекономічною, Карпати-Логістик пропонує широкий спектр операцій з вантажем на митному складі. Як Ви можете бути впевнені в надійності складських приміщень, які ми надаємо?

   Карпати-Логістик має власні складські приміщення, загальна площа яких сягає тридцяти тисяч квадратних метрів. Крім того, на якість надання складських послуг впливає досвід кожного з працівників та успішність кожного з проектів. У нас зараз є і постійні клієнти, українські та міжнародні компанії, зацікавлені в складських послугах різного характеру, і довгий список проектів, реалізованих з оптимальним використанням часових та матеріальних ресурсів. Для кожної нової компанії, яку цікавлять складські послуги на території Львова, ми розробляємо унікальні рішення, а також допомагаємо на всіх етапах процесу, кожен крок з яких Ви можете контролювати.