КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Територія складського комплексу ТзОВ «Карпати-логістик» складає близько 30 000 кв. м, Наша компанія надає послуги відповідального зберігання і обробки вантажів на власному складському терміналі.

Склад відповідального зберігання ТзОВ «Карпати-логістик» обладнаний усім необхідним устаткуванням, що дозволяє надавати повний обсяг складських послуг. Політика компанії полягає в наданні якісних і надійних послуг по складуванню і зберіганню вантажів з метою повного задоволення потреб клієнта. Доручаючи нам завдання по складуванню, клієнти компанії отримують можливість не відволікати людські ресурси від основного напрямку діяльності та не обтяжувати себе організаційними питаннями оренди. Ми знаємо, що управління складом та операції з товарними запасами - серйозне завдання для вашого бізнесу. Ваш бізнес вимагає швидкого, ефективного та налагодженого сервісу по зберіганню та розподілу товарних потоків.

Наш сервіс по зберіганню вантажів надасть Вам можливість зменшити витрати, керувати потоками вантажів, оптимізувати процес замовлення товарів поставки і зменшити втрати кінцевих поставок.

Користуючись послугами нашої компанії, Ви отримаєте додатковий час і можливості зосередити свої ресурси для повноцінного ведення Вашого бізнесу.

Технічні характеристики наших складів:

Робоча висота стелі - 8 м
Антипильове покриття підлоги
Один завантажувально/розвантажувальний док
Підтримка постійного температурного режиму
Спрінклерна система пожежогасіння
Достатнє місце для маневрування вантажних автомобілів
Цілодобова охорона
Наявність постійного відеоспостереження

                Можливість орендувати площі під індивідуальні потреби