КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Практично всім відомо, що головним  завдання логістики являється досягнення максимальної пристосованості підприємства до мінливої ринкової обстановки, яка характеризується найменшими витратами та перевагами серед конкурентів.

Основні завдання логістики вирішуються і реалізовуються на операційному рівні управління підприємством і полягають у наступному:

- зборі, акумулюванні та передачі інформації про рух матеріальних потоків;

- плануванні, формуванні та змісті матеріальних запасів;

- виборі і обґрунтуванні розташування логістичного об'єкта (митного складу, розподільного центру, торгівельної бази тощо);

- управлінні процесом складської переробки матеріального потоку;

- упаковці продукції відповідно до вимог на постачання та збереження якості;

- виборі типу і виду транспортних засобів для доставки вантажів клієнтам;

- організації та плануванні доставки вантажів споживачам;

В процесі вирішення перерахованих завдань у підприємців виникають проблеми різного характеру та етіології.

Наша компанія готова вирішити будь-які проблеми логістичного характеру, шляхом підбору максимально ефективних рішень щодо організації робочого процесу та індивідуальним підходом до кожного зі своїх клієнтів.

Працюючи з «Карпати-Логістик» клієнти отримують широкий спектр переваг, які дозволяють збільшити ефективність власної логістики шляхом подолання багатьох проблем, які пов’язані з розвитком власного бізнесу.

 

Працюючи з нами, Ви отримаєте ряд наступних переваг:

-          Оптимізацію витрат по зберіганню товарів;

-          Зменшення витрат на обробку вантажів;

-          Персональний підхід та гнучкі умови для кожного клієнта;

-          Зручність контролювати та керувати запасами;

-          Надійність обслуговування;

-          Високий рівень сервісу;

 

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання! 

Тел.: (032) 224-56-56

    Для надання якісних логістичних послуг, які охоплюють широкий спектр діяльності Вашої компанії, потрібен досвід та відповідні навики. Карпати-Логістик на ринку логістики у Львові повністю відповідає всім цим вимогам. За роки існування компанії ми можемо похвалитися постійним розширенням списку логістичних послуг, які надаємо у Львові. Крім того, про рівень роботи Карпати-Логістик свідчить величезний перелік наших клієнтів, перевірених, які періодично отримують транспортно логістичні послуги.

   Активи Карпати-Логістик – складські комплекси та окремі зони для зберігання під митним контролем вантажів. Професійна логістична компанія допоможе Вам оптимізувати кошти та час, а також спростити робочий процес. Колектив компанії – це спеціалісти, у яких є навики та досвід для того, щоб запропонувати кожній новій фірмі унікальне логістичне рішення, яке враховує всі нюанси роботи та її специфіку та базується на попередніх успішно реалізованих проектах. Якщо Ви хочете підвищити рівень роботи власної компанії, а також мати доступ до інформації про хід логістичного процесу у Львові, зверніться у Карпати-Логістик! Завдяки нам Ви отримаєте унікальні переваги, найменші витрати сил та часу, коштів, що допоможе випередити конкурентів. Все це – завдяки індивідуальному підходу та розробки оптимальних логістичних рішень для Вашої компанії.