КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Склад тимчасового зберігання (СТЗ) відрізняється від інших складських комплексів тим, що являє собою зону митного контролю. Саме сюди потрапляє вантаж, перш ніж пройде митний огляд та здійсниться митне оформлення. Тільки після завершення всіх митних процедур, вантаж може відправлятися далі за призначенням.

Послуги відповідального зберігання вантажів на складі тимчасового зберігання дозволяють зберігати різні категорії товарів на території даного комплексу терміном до 90 днів з можливістю подальшого повернення їх замовнику.

Дана послуга дозволяє тимчасово розміщувати необхідну кількість товарів під індивідуальні потреби наших клієнтів, не сплачуючи при цьому за оренду окремого складського приміщення та одночасно отримуючи комплекс складських послуг, таких як комплектація, палетування, оформлення документації, завантажувально-розвантажувальні роботи тощо), а також відправляти сформований вантаж в потрібному напрямку по Україні.

Наявність всіх необхідних комунікацій і систем забезпечують необхідний температурний режим і санітарно-гігієнічні умови по зберіганню товарів. Сучасні вентиляційні системи визначають якість нашого складу.

Склад тимчасового зберігання компанії «Карпати-логістик» займає площу близько 1000 кв. м та прийнятий в експлуатацію з 2009 року, що дозволило нам значно оптимізувати складські роботи, запропонувати клієнтам більш високий рівень наших послуг і підняти планку складського сервісу на максимальну позначку.

Застосовуючи сучасні охоронні засоби сигналізації, протипожежної безпеки, відеоспостереження за всією територією терміналу та маючи  надійний і перевірений персонал на складі, наша компанія гарантує своїм клієнтам повне збереження товарів, незалежно від їх вартості, кількості, габаритів і ваги. Ми дбайливо ставимося до всіх категорій вантажів, будь то кріпильні матеріали з металу, пластик, медичне обладнання, дорогоцінні метали або елітний одяг.

Наш персонал здійснить повний контроль товару перед вивантаженням та прийняттям його на склад. Ми перевіримо: найменування вантажу, кількість місць, їх відповідність товарно-супровідним документам, якість і цілісність упаковки. Всі відхилення документально фіксуються та фотографуються нашими працівниками безпосередньо на місці вивантаження. Після розміщення товару на СТЗ, клієнт отримує всю необхідну для нього інформацію.

Працівники нашої компанії готові надати не тільки послуги складу тимчасового зберігання, але і проконсультувати своїх клієнтів з тих чи інших питань, що стосуються зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД).

Якщо у Вас з'явилися додаткові питання - ми завжди готові Вам допомогти!

 

 

 

Завантажити типовий договір по СТЗ

Дізнатись більше…