КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Логістичний комплекс «Карпати-Логістик» розташований на Західній Україні, одразу біля м. Львова та має хорошу транспортну розв’язку  і власну залізно дорожню гілку. Загальна площа території комплексу складає понад13 га, що в свою чергу створює бездоганні умови для повноцінного ведення сучасного логістичного процесу.

На території комплексу розташовані: склади відповідального зберігання площею понад 22 000 кв.м. призначених для складування тарно-пакувальних і штучних вантажів з підтримкою постійного температурного режиму, склади тимчасового зберігання площею понад 1000 кв.м., та офісний центр. На нашій території знаходиться митний пост «Малехів» для здійснення усіх необхідних операцій щодо митного оформлення товарів. 

7200 м2 класу А
22000 м2 класу Б
4850 м2 офісних приміщень

Нещодавно  було  проведено реконструкцію та модернізацію багатьох складських приміщень у нашому комплексі. В результаті проведених робіт по своїм технічним, технологічним і експлуатаційним характеристикам, які впливають на ефективність роботи складський комплекс можна віднести до класу «А».

Усі склади обладнані закритими оглядовими автомобільними та залізничними рампами.

Територія складського комплексу ТзОВ «Карпати-логістик» складає близько 30 000 кв. м, Наша компанія надає послуги відповідального зберігання і обробки вантажів на власному складському терміналі.