КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Компанія «Карпати-логістик» рада вітати Вас на сторінках свого сайту.

На сьогоднішній день кількість пропозицій у сфері логістичних послуг постійно зростає. Серед величезного розмаїття варіантів нелегко підібрати складське приміщення, яке підходило б під розміщення саме Вашого товару або виробництва. Оренда складу в найкоротші терміни з повним комплексом необхідних складських послуг - це дуже непросто.

Виробники та постачальники часто не можуть розмістити свій вантаж на відповідальне зберігання, або стикаються з проблемами відсутності комплектації замовлень, палетування, пакування та інвентаризації товарів.

Логісти та експедитори шукають способи швидкого перевантаження товарів та формування вантажу.

Компанія «Карпати-логістик» візьме вирішення всіх цих проблем на себе, запропонувавши в оренду складські приміщення будь-якої площі, а при необхідності і офісні приміщення, візьме на відповідальне зберігання палетовані та негабаритні вантажі, здійснить завантаження і перевантаження (крос-докінг) будь-яких видів товару.

Наші послуги - оренда складів та офісів, зберігання товарів, механізовані і ручні роботи з вантажем, наявність власного залізничного шляху, послуги з митного оформлення.

Ми пропонуємо комплексне обслуговування компаній та індивідуальних клієнтів. Українські та іноземні виробники продукції, а також експортери активно користуються послугами логістичних комплексів на території Львівської області, що дозволяє ефективно розмитнювати та складувати товар, заощаджуючи кошти та час.

До вирішення кожного питання ми підходимо індивідуально.