КарпатиЛогістик
логістичний комплекс

Оренда Офісів

Поруч зі складським комплексом розташовується наш офісний центр загальною площею 5000 кв.м. Вдосконалення та розвиток офісної інфраструктури для зростаючих потреб бізнесу є одним з наших пріоритетів.

Безпосередньо в  офісному центрі розташовано приміщення митниці, що в свою чергу дозволяє нашим клієнтам вести зручну роботу, яка пов’язана з зовнішньоекономічною діяльністю.

Серед переваг оренди офісу у нашому комплексі пропонуються наступні:

   • Велика безкоштовна автостоянка для легкового транспорту

   • Автономне опалення офісної будівлі

   • Можливість орендувати офісні приміщення від 15 кв.м.

   • Сучасні лінії телефонного зв’язку та високошвидкісний Інтернет

   • Заклади громадського харчування

   • Філія банку та банкомат

   • Цілодобова охорона

   • Відеоспостереження по всій будівлі

Компанія «Карпати-логістик» дбайливо ставиться до роботи представників наших клієнтів та допоможе зручно розташуватися як керівництву Вашого підприємства,  так і його персоналу.

    У Львові, особливо для компаній, які спеціалізуються на зовнішньоекономічній діяльності, важливим є вибір ідеального офісного приміщення. Зручне розташування наших офісних приміщень у Львові, поруч з приміщенням митниці, дозволить швидко вирішити всі питання. Площа офісного центру, яка складає 5 тис. кв. м, дає можливість розташувати велику кількість фірм, діяльність яких вимагає наявності митниці. Крім того, Карпати-Логістик пропонує переваги саме наших офісів у Львові. Це, наприклад, безкоштовна автостоянка. Важливим фактором при виборі варіанту оренди офісу у Львові є також автономне опалення, яке забезпечує можливість індивідуального клімат-контролю.

   Невеличким компаніям буде цікаво дізнатися про те, що ми пропонуємо в оренду офіси від 15 кв. м. Завдяки цілодобовій охороні Ви можете не переживати за стан орендованого офісу навіть у неробочий час. Для нормальної роботи будь-якого офісу необхідна система телефонного звязку та інтернет, що ми це врахували при їх обладнанні. Офісний комплекс Карпати-Логістик у Львові – це місто в місті, де зручно розташувалися заклади харчування, а також філії банку та банкомат. Створюючи унікальний офісний комплекс у Львові, ми подбали про Ваш комфорт та безпеку. Важливим фактором при виборі для оренди наших офісних приміщень є також те, що більша частина міжнародних компаній, для функціонування яких необхідна митниця, уже співпрацюють з Карпати-Логістик.